Komody z litego drewna - TOP 5

Czasy, kiedy komody stanowiły jedynie meble służące do przechowywania rzeczy, już dawno minęły. Teraz mogą to być prawdziwe dzieła sztuki użytkowej, które nie tylko pełnią określone funkcje, ale także stanowią ozdobę pomieszczenia, w którym się znajdują.
Komody drewniane

5. Komoda mała Verona

Ze względu na swoje wymiary (szer. 78 cm, gł. 35 cm, wys. 87 cm) komoda Verona nadaje się do niewielkich pomieszczeń, np. do sypialni. Dzięki swojemu wyglądowi ożywi wystrój oraz sprawi, że pomieszczenie nabierze stylu i klasy. Mebel ten wykonany jest z litego drewna sosnowego, wyposażony jest w dwie duże szafki zamykane drzwiami oraz jedną szufladę. Cała powierzchnia komody poryta jest nierównościami i sękami, co tylko nadaje jej uroku i rustykalnego klimatu.
KUP TERAZ

4. Komoda średnia Rustic Oak

Jest to komoda z litego drewna dębowego. Składa się z dwóch pojemnych szafek z drzwiczkami oraz dwóch szuflad. Swoim wyglądem nada pomieszczeniu rustykalnego stylu oraz ociepli każde wnętrze. Oprócz funkcji przechowywania stanowić będzie elegancką dekorację pomieszczenia, w którym stanie.
KUP TERAZ

3. Komoda duża Belluno

Mebel ten zajmuje dość dużo miejsca, dlatego najlepiej będzie prezentować się w salonie. Jest to biała komoda z litego drewna składająca się z aż trzech szuflad oraz trzech półek za drzwiczkami. Szuflady, korpus i drzwiczki są w kolorze białym, natomiast blat komody ma naturalny kolor. Całość nada salonowi lekkości i świeżości.
KUP TERAZ

2. Komoda 5 szuflad wysoka Bali

Jest to jedna z najlepszych komód dostępnych na rynku. Jest bardzo pojemna, bo składa się aż z trzech szerokich szuflad oraz dwóch węższych umieszczonych bezpośrednio pod blatem. Całość wykonana jest z drewna mangowego.
KUP TERAZ

1. Komoda duża Java

Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje duża komoda wykonana z drewna mangowego. Na całej jej powierzchni widoczne są sęki oraz niedoskonałości naturalnego drewna, co tylko dodaje jej niepowtarzalnego uroku. Składa się z trzech szuflad znajdujących się pod blatem oraz z trzech półek za drzwiczkami. Mebel stoi na profilowanych nóżkach, a całość utrzymana jest w arystokratycznym stylu. Decydując się na tę komodę, należy wziąć pod uwagę jej duży rozmiar (szer. 140 cm, gł. 44 cm, wys. 85 cm).

Nasz ranking komód z litego drewna zawiera jedne z najpiękniejszych stylowych komód. Wybierając odpowiedni dla siebie mebel, należy wziąć pod uwagę osobiste preferencje. Trzeba też pamiętać, że odpowiednio dobrany element będzie nie tylko spełniał swoje funkcje użytkowe, ale nada pomieszczeniu unikatowości i stylu.

KUP TERAZ